Wynajem zwierząt

Jeździectwo Możesz też wypożyczyć zwierzęta za każde wydarzenie. Niezależnie od tego, czy na swój dzień otwarty, impreza firmowa na dzień porodu lub festyn uliczny, czy pięć zwierząt czy 50, z ostrożnością podczas imprezy lub bez - prawie wszystko jest możliwe. Jedno jest pewne: Twoi goście zagwarantują olbrzymią zabawę. Dostarczamy zwierzętom w czasie, nadzoruj wydarzenie na żądanie przez cały okres lub zbieramy zwierzęta po wydarzeniu.

Zwierzęta do jazdy konnej są dostępne w trzech różnych rozmiarach. Wypożyczamy wyłącznie zwierzęta z tak zwanej serii profesjonalnej, specjalnie do częstego i intensywnego używania. Cieszymy się również z zaproponowania sposobów organizowania różnych działań lub małych konkursów ze zwierzętami.

Czy planujesz wydarzenie, w którym chciałbyś skorzystać z naszych Zwierząt Jeździeckich? Skontaktuj się z nami. W przypadku dużych imprez z co najmniej 1000 uczestników można również wziąć pod uwagę wynajem zwierząt na odwiedzających. Oferujemy również odpowiednie pakiety i nasze doświadczenie.

Wynajem zwierząt w Niemczech:
Michael Blatz
Telefon: +49 8251-8904105
E-Mail: info01@kinninx.de

Wynajem zwierząt w Szwajcarii:
Pani Ruth Krebs
Telefon: +41 793730126
Email: r.krebs@bluemail.ch

 • Animal-Riding Spot

  Animal-Riding Spot
 • Filmy Baby-Horse

  Filmy Baby-Horse
 • Animal Riding

  Animal Riding
 • Filmy zwierząt w zoo

  Filmy zwierząt w zoo
 • Filmy zwierząt w akcji

  Filmy zwierząt w akcji
 • Zdjęcia naszych zwierząt

  Zdjęcia naszych zwierząt
 • 1

Animal-Riding verwendet Cookies unter anderem für personalisierte Inhalte und Seitenanalyse. Dies war zwar schon immer so, auf Wunsch der EU muss nun jedoch explizit darauf hingewiesen werden. Durch Nutzung der Website erklären Sie sich damit einverstanden. Detailierte Informationen zum Datenschutz finden sie hier.